O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała z myślą o wysublimowanych gustach naszych Klientów. Stworzyliśmy renomowaną pracownię wyspecjalizowaną w produkcji Kamienia Dekoracyjnego. Oferowane przez nas elementy dekoracyjne wykonujemy wyłącznie ręcznie przy współpracy z profesjonalnymi architektami, projektantami i wykonawcami, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość finalnego produktu oraz niepowtarzalność wzornictwa.

Połączenie pasji i wykwalifikowanego rzemiosła daje nam możliwość realizacji unikatowych produktów, wyróżniających się najwyższą jakością wykonania i wyjątkowym wzornictwem, co z kolei sytuuje nas na szczególnie wysokiej pozycji wśród konkurencji.

Naszym atutem jest wykorzystanie nowoczesnej i niepowtarzalnej technologii, która zapewnia ogromną ilość korzyści. Przede wszystkim  wytwarzamy produkty z gipsu ceramicznego w 100% naturalny surowiec oraz nieszkodliwych dla środowiska naturalnych barwników:

  • jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które pomaga dbać o czystość otaczającego nas środowiska,
  • zapewnia doskonałą izolację cieplną i dźwiękochłonną,
  • pomaga stworzyć przyjazny dla zdrowia mikroklimat w pomieszczeniu,
  • pozwala na niekończące się pomysły aranżacyjne wnętrz odznaczających się wysoką estetyką wykonania,
  • to również gwarancja ochrony przed ogniem.

Proces produkcji w naszej firmie nie przebiega taśmowo. Stawiamy na indywidualność i jakość, na specjalne życzenie klienta możemy zmienić kolor płytki (rozjaśnić lub przyciemnić o ton, a także wycieniować). Nasze płytki dekoracyjne odznaczają się nie tylko niesamowitą precyzją wykonania, ale także dostarczają Państwu i nam satysfakcji.

Powstaliśmy m.in.: dzięki dofinansowaniu Unii Europejskiej, z projektu Nie wykluczaj się z sukcesu dla młodych przedsiębiorstw. Zostaliśmy docenieni za innowacyjność i kreatywność, co w dalszym ciągu jest naszym największym wyróżnikiem i za co jesteśmy cenieni wśród Klientów. Dołączając do grona zadowolonych konsumentów naszego przedsiębiorstwa, wspierasz rodzimy rynek i gospodarkę.

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Ubezpieczamy produkty transportowane do Państwa oraz gwarantujemy towar objęty gwarancją.

Eco

Panel 3D powstaje z gipsu ceramicznego który jest surowcem całkowicie naturalnym i bezpiecznym do zastosowania w pomieszczeniach. Wzmacniane  są włóknem szklanym dla podwyższenia odporności oraz specjalna mieszanką utwardzającą.

Wysoka jakość

Każda partia naszych wyrobów jest przez nas sprawdzana pod względem jakości, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkty suche, doskonałe jakościowo i spełniające wszelkie wymagania.

Dowolny wybór koloru

Panele 3D możesz pomalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor, dzięki czemu pomieszczenie zyska jeszcze większą indywidualność.

Doradztwo

Fachowe porady związane z doborem i montażem Kamienia dekoracyjnego i Paneli 3D. Dokładamy wszelkich starań, służąc przy tym fachowym doradztwem, aby nasi Klienci otrzymywali produkty na miarę swoich potrzeb i mogli cieszyć się oryginalnymi wnętrzami.

Różnorodność

Bogaty asortyment wyróżniający się na rynku elementów dekoracyjnych unikalnym wzornictwem,
kolorystyką i fakturą, który nadaje wnętrzu wysoce estetyczny i nietuzinkowy charakter.


Szukasz wyjątkowych, solidnych i precyzyjnie wykonanych paneli 3D oraz kamienia dekoracyjnego? Napisz do nas! Dokonamy stosownych obliczeń i pomożemy złożyć zamówienie. Skontaktujemy się z Tobą do 24 godzin.