EnglishGermanPolish

Bezpieczny transport

Nasze panele ścienne 3D i kamienie dekoracyjne to wyjątkowe produkty dekoracyjne. Z myślą o ich bezpieczeństwie współpracujemy tylko z zaufanymi firmami transportowymi, które dbają o sprawny transport przesyłek i na czas bezpiecznie dostarczają je do naszych klientów.

W firmie Steindecor robimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprawnie i prawidłowo przygotować zamówione towary do wysyłki i je odpowiednio zabezpieczyć przed każdą podróżą do klientów. Każdą przesyłkę pakujemy bardzo starannie w trójwarstwowy karton i umieszczamy na palecie, którą dokładnie zabezpieczamy. Ze względów bezpieczeństwa każdy panel ścienny lub kamień dekoracyjny pakujemy po 2 sztuki czyli 0,5 m2 i zabezpieczamy całą paczkę folią zabezpieczającą stretch i taśmą z naszym logo.

Wysyłamy tylko nowe produkty, które są objęte gwarancją. Każda paczka wysyłana do klienta jest ubezpieczona, a zamówienie zawsze dokładnie weryfikowane.

steindecor-transport-i-pakowanie

Dostawa

  • Wysyłka na palecie.
  • Pakujemy do kartonu 3 warstwowego.
  • Dodatkowo zabezpieczamy narożnikami.
  • Całość jest owinięta folią stretch oraz taśmą ostrzegawczą.

Kliknij tutaj by przeczytać więcej na temat dostawy

Koszty dostawy

  • Dostawa bezpłatna w Trójmieście od 10m2
  • Zamówienia realizowane są na terenie całej Europy

Forma płatności

Płatności mogą być dokonywane:

  • Poprzez przelew na konto,
  • Za pobraniem przy odbiorze towaru,
  • Osobiście przy odbiorze.

Kliknij, by przeczytać więcej na temat form płatności

Bezpieczeństwo zakupów

Zapewniamy swoim Klientom możliwość dokonywania bezpiecznych zakupów. Gwarantujemy towar objęty gwarancją, a także dodatkowe ubezpieczenie produktów transportowanych do Klienta.

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Ubezpieczamy produkty transportowane do Państwa oraz wysyłamy towar objęty gwarancją.

Eco

Panele 3D powstają z gipsu ceramicznego, który jest surowcem całkowicie naturalnym i bezpiecznym do zastosowania w pomieszczeniach.

Wysoka jakość

Każda partia jest przez nas sprawdzana pod względem jakości. Otrzymujesz produkty suche, doskonałe i spełniające wszelkie wymagania.

Dowolny wybór koloru

Panele 3D możesz pomalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor, który nada wnętrzu wysoce estetyczny i nietuzinkowy charakter.

Doradztwo

Fachowo doradzimy przed wyborem oraz przed montażem Kamienia dekoracyjnego i Paneli 3D.

Różnorodność

Dysponujemy bogatym asortymentem wyróżniającym się na rynku elementów dekoracyjnych unikalnym wzornictwem, kolorystyką i fakturą.